Workshops

voor docenten in het onderwijs

De maatschappij verandert sterk en daarmee ook veel in het onderwijs. Hierbij is het up-to-date houden van de eigen persoonlijke ontwikkeling als docent een must.
De docent krijgt steeds meer een coachende rol om de unieke talenten van leerlingen goed te kunnen begeleiden.

SMART Organized biedt verschillende workshops voor docenten aan waarbij de focus ligt op de persoonlijke ontwikkeling. Hierbij is het vergroten van eigen inzicht, inzicht in de ander en afstemmen en verbinden met de omgeving (in het bijzonder de leerling of student) de basis. Dit doen wij o.a. met behulp van de krachtige kleurentaal van Insights Discovery® die gebaseerd is op de kennis van Prof. Carl Jung. 

Wat is Insights Discovery®?

Beter inzicht in jezelf en de ander

SMART Organized werkt met Insights Discovery ®. Dit instrument is gebaseerd op de psychologie van Jung. Het geeft mensen een kader om inzicht te krijgen in de eigen psychologische voorkeuren en helpt mensen te werken aan de eigen persoonlijke effectiviteit. In de basis worden vier kleurentypen onderscheiden: vurig rood, stralend geel, zacht groen en helder blauw.